Ilgalaikę perspektyvą svarbu sukurti teisingai.
Jeigu jūsų verslo nėra Google pirmose paieškose – jūsų verslo nėra iš viso. Išeitys yra dvi: Google mokama reklama ir/arba SEO. 
03
SEO

SEO

SEO internetinio puslapio automatizavimas

Kiekvienam vartotojui yra svarbus interneto puslapio užkrovimo greitis, patogia puslapio struktūra ir atsakymai į jam rūpimus klausimus. Nemažiau svarbu, kad ta pati informacija būtų prieinama Google robotukams, kurie skanuoja jūsų puslapį ir įvertindami leidžia jums atsidurti pirmose arba tolimesnėse pozicijose. SEO sprendžia būtent šiuos klausimus.

Šis sprendimas puikiai tinka vietiniam nedideliam verslui, kuris nekuria labai daug nuolatinio turinio ir nori pasiekti geresnių rezultatų su Google Ads.

Vidinis SEO (3 mėn.)

Į vidinį SEO optimizavimą įeina viskas kas ir anksčiau minėta, tačiau dirbama giliau ir su palaikymu. Kuriu ir optimizuoju aprašymus bei blog’ą. Šis pasirinkimas suteikia didesnę vertę ilgalaikėje perspektyvoje.

Šis sprendimas puikiai tinka tiek mažajam tiek vidutiniam verslui, vietiniam ar e-commerce, kuris tikisi pasiekti aukštesnes organines pozicijas  ir geresnius rezultatus su Google Ads.

 

Išorinis SEO (3-6mėn.)

Išorinį SEO Google priima lyg jūsų verslo rekomendaciją. Išorinis SEO gali ir turi būti pradėtas tik po vidinio optimizavimo. Išorinis SEO (+vidinis SEO) padeda pasiekti geriausius įmanomus rezultatus.

Šis sprendimas puikiai tinka kiekvienam, mažam ir ypatingai vidutiniam ar dideliam vietiniam e-commerce verslui, kurie nori turėti galimybę užimti pirmasias organines pozicijas be mokamos reklamos pagalbos.

Svarbu! Šis sprendimas reikalauja didesnių investicijų.