Internetinė svetainė yra jūsų verslo prezentacinis katalogas ir pirmoji patirtis potencialaus kliento ir jūsų verslo.
Jūsų internetinė svetainė tiesiogiai ar ne tiesiogiai generuoja jums pajamas ar tai būtų internetinė parduotuvė ar sprendimas su jumis susisiekti ar palikti užklausą dėl jūsų teikiamų paslaugų.

02
Internetinė svetainė + SEO

Internetinė svetainė

Internetinė svetainė

Internetinė svetainė leidžia jūsų potencialiems klientams rasti ir sužinoti apie jūsų verslą internete bet kuriuo paros metu. Internetinėje svetainėje turėtų dominuoti tokia informacija kaip kokius sprendimo būdus galite pasiūlyti savo klientams, kainos, kontaktai ir pan.

 

Šis sprendimo būdas tinka visiems kas turi turi savo verslą ar vykdo savarankišką verslą nepriklausomai nuo būdo.

Internetinė parduotuvė

Internetinė parduotuvė leidžia kiekvienam verslui pardavinetį internetu be reikiamybės turėti fizinę parduotuvę, kas stipriai sumažina kaštus, ir didesniu mąstu. Pardavimai gali vykti net jums miegant, ar kur nors keliaujant.

Šis sprendimo būdas tinkamas ir rekomenduotinas kiekvienam mažąjam ar vidutiniam verslui, kuris parduoda internetu.

Marketplace

Prekybviete (marketplace) tai internetinė parduotuvė, jungianti dešimtis, šimtus ar net tūkstančius pardavėjų vienoje platformoje, kuri leidžia kiekvienam jų parduoti savo prekes ar net paslaugas.

Šis sprendimo būdas yra unikalus verslo modelis, kuris reikalauja didesnių investicijų nei plėtojant savo asmeninius pardavimus.