Geriau apsirikti dėl kainos negu dėl prekės.

Mokama reklama yra neatsiejama mūsų kasdienio gyvenimo dalis. Mes su ja susiduriame kasdien ir negana to, ji su lyg kiekviena diena auga, ko pasekoje,  konkurencija didėja, o mokamos reklamos kaina kyla. Būdas sukurti sėkmingą verslą be mokamos reklamos pagalbos yra mažai tikėtinas pasisekimas.

04
Mokama reklama

Mokama reklama

Google Ads

Tik 0,78% žmonių domisi paslaugomis antrajame puslapyje Google
 

Vargu ar norite atsidurti tarp minėtos dalies verslininkų, ar ne? Su Google reklama galite pasiekti pirmąsias pozicijas jau pirmosiomis dienomis. Į Google reklamą taip pat įeina Google Maps, Gmail, Youtube reklamos.

Šis sprendimas tinkamas ir rekomenduotinas kiekvienam verslui.

Facebook Ads

Facebook yra vienas populiariausių socialinių tinklų Pasaulyje, kuris jungia 2.89 milijardo aktyvių vartotojų kiekvieną mėnesį. Organinis pasiekiamumas nebesiekia net 1%, nepaisant to, tikslingai išnaudojant Facebook reklamą galite pasiekti neįtikėtinai puikių rezultatų savo versle. Facebook galite išnaudoti verslo žinomumui, komunikacijai, bendruomenės kūrimui ir pardavimams didinti.

Šis sprendimas puikiai tinka tiek mažajam tiek vidutiniam verslui, vietiniam ar e-commerce tipui, kurio produktas ar paslauga turi savybę sužadinti įsigyjimo poreikį, dažniausiai tai būna ne pirmos būtinybės  produktai ir paslaugos.

Instagram

Instagram platforma puikiai pritaikytra platforma verslui, kuriame dominuoja vizualai: Influenceriai, fotografai, dizaineriai, grožio paslaugos ir pan. Įprastai Instagram reklamą papildo Facebook ir atvirkščiai, tačiau ne visada. Instagram reklamos neįmanoma paleisti profesionaliai neturint Facebook verslo puslapio.

Šis sprendimas puikiai tinka verslui, kurio darbų portfolio svarbų akcentą sudaro vizualai.